З 10 січня лікарі можуть укладати декларації з пацієнтами понад ліміт

Відтепер з’явилася технічна можливість укладати декларації з лікарями первинної медичної допомоги понад рекомендовану кількість, затверджену МОЗ.

Смаколики, листівки, іграшки та море посмішок: як дітлахи розпаковували подарунки з Польщі. ВІДЕО

Для маленьких українців польська організація «Ініціатива Героям Майдану» зібрала майже 300 індивідуальних подарунків.

Перша релігійна громада Житомирщини офіційно приєдналась до ПЦУ – Ігор Гундич

Релігійна громада с. Ворсівка Малинського району, яка першою виявила бажання змінити канонічну підлеглість та перейти із Української православної церкви Московського патріархату (Російської православної церкви в Україні), офіційно приєдналась до єдиної Православної церкви України.

Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви – Президент у Борисполі

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості незалежності Православної Церкви України і підкреслив, що «держава не повинна втручатися в діяльність церкви».

Президент на Волині: Вступ до ЄС і НАТО – це високий рівень безпеки та високі соціальні стандарти життя українців

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості закріплення у Конституції стратегічного курсу України на вступ до Європейського Союзу і НАТО та очікує остаточного рішення Парламенту з цього питання вже в лютому. Про це Глава держави сказав на зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області.

Як розраховується розмір субсидії?

В основу формули розрахунку розміру субсидії взято залежність доходу сім’ї на рівні двох прожиткових мінімумів на особу і витрат, які не перевищують 15% сукупного доходу такої родини.

5 головних запитань про виплату субсидій у грошовій формі

27 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Хорошівським районним сектором пробації проведено робочі зустрічі за напрямом пенітенціарної пробації

Хорошівським РС філії Державна установа «Центр пробації» проведено робочі зустрічі із представниками Хорошівської селищної ради, Хорошівського управління праці та соціального захисту населення, Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості населення.