Головне меню

На Житомирщині розпочалися навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами

На Житомирщині розпочалися масштабні навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами області.

Хорошівський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області інформує

19.09.2019 року у приміщенні Хорошівського бюро правової допомоги, працівником Хорошівського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Євгенієм Шамраєм, спільно з керівником правової допомоги Ларисою Шапіренко, проведено бесіду із засудженою, яка позбавлена батьківських прав.

З 1 жовтня 2019 року розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

До 1 жовтня жителі області можуть звернутись для оформлення субсидії на опалювальний сезон

Упродовж опалювального періоду 2019-2020 року домогосподарства Житомирщини можуть скористатись житловою субсидією. Це – адресна соціальна допомога родинам, які не можуть в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

Електронний рецепт можна погашати різними торговими назвами

Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.

01 жовтня 2019 року відкриваються нові бюджетні рахунки

Хорошівська інспекція Коростенського управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що Державною казначейською службою України з 01 жовтня 2019 року відкриваються нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Як отримати грошову компенсацію для лікування та відпочинку постраждалим внаслідок ЧАЕС

Жителі області, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, можуть отримати грошову компенсацію на санаторно-куротне лікування та відпочинок. Для цього потрібно звернутися до органів соціального захисту населення до 15 жовтня 2019 року.

В обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського відкрили реконструйовані відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Близько 9-ти років в обласній лікарні чекали на відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2 та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №2. І ось відділення, які зможуть рятувати в середньому близько 2 тис. жителів області на рік, запрацювали.