Президент: Коаліції з Кремлем – проти України

Президент Петро Порошенко особливо наголошує на важливості відповідальної позиції на виборах, бо питання для України поставлено так – чи зможемо ми зберегти справжню незалежність від Росії. «Чи здатні ми протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну? Чи допустять українці реванш проросійських сил та перемогу зручних для Росії кандидатів на виборах Президента та Верховної Ради?», – додав він.

Власний дім: як отримати своє житло у кредит під 3% на 20 років

Жителі Житомирщини можуть придбати, побудувати та реконструювати власне житло за пільговий кредит під 3%.
Таку можливість надає програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яку активізував голова ОДА Ігор Гундич.

Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області повідомляє

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України здійснюється надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, починаючи з шостого дня перебування на лікарняному. Упродовж 2018 року страхувальниками було надано до Фонду заяви-розрахунки для фінансування 37 759 242 днів тимчасової непрацездатності, що на 5,7% більше, ніж у 2017 році.

Підвищені пенсії із доплатами отримали майже 280 тисяч пенсіонерів Житомирщини

У Житомирській області вже для 371 тис. пенсіонерів профінансували пенсійні виплати, з яких близько 277 тисяч громадян отримали підвищені пенсії. Разом із підвищеними пенсіями близько 75 тисяч пенсіонерів отримали і перший транш доплати у розмірі 1205 грн.

Запобігання спробам втручання в роботу ЦВК та провокаціям – Президент акцентував увагу СБУ на забезпеченні виборчого процесу

Президент Петро Порошенко наголосив, що нині перед Україною стоять особливі виклики, пов’язані з фінальною стадією президентської виборчої кампанії.

Галина Ширченко наголосила на необхідності дотримання виборчого законодавства всіма членами ДВК

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко перевірила готовність дільничних виборчих комісій у селах Галинівка, Небіж, Кам’яний Брід, Фасова, Знам’янка, Поромівка до роботи під час виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Сьогодні держава – партнер сільського лікаря – Президент

Президент Петро Порошенко на Форумі «Допомога поруч!» щодо медичної реформи наголосив на важливості розвитку сільської медицини та підтримки громадами лікарів. Президент підкреслив, що зі свого боку держава створює необхідні умови для ефективної роботи сільського лікаря.

Наша єдність у різноманітті робить нас сильнішими, ніж єдність у казармі «русского мира» – Президент про важливість релігійної свободи в Україні

Президент Петро Порошенко на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій наголосив на важливості продовження стратегії партнерства держави та релігійних організацій та запевнив у дотримані всіх прав і свобод громадян в Україні, в тому числі і релігійної свободи.