Програма підтримки бізнесу від ОДА: як отримати до 400 тис. грн на розвиток власної справи?

Житомирська ОДА продовжує прийом заявок від підприємців області, які завдяки обласній програмі можуть отримати до 400 тис. грн. відшкодування за кредит.

Хорошівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості інформує

У плані надання послуг роботодавцям фахівці Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч з представниками ТОВ “КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ” щодо укомплектування кадрами підприємства на посади комплектувальник проводів.

Маємо відновити довіру людей до влади, подолавши корупцію, – Президент

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що оновлена Національна рада з питань антикорупційної політики стане майданчиком для реальної боротьби з корупцією в країні. Про це він заявив під час засідання Ради 18 липня у Києві.

Як зареєструвати ТОВ онлайн: запрацював новий електронний сервіс

Нещодавно на сайті Міністерства юстиції України запрацювала нова електронна послуга, яка має на меті максимально спростити умови ведення бізнесу. Йдеться про можливість онлайн-реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), що діє на підставі модельного статуту.

Яка відповідальність за несплату аліментів, – роз’яснює Міністр юстиції

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухилення від сплати аліментів? Дякую за відповідь! З повагою Зоряна Гордієнко

На території району знешкоджено вибухонебезпечні предмети

17.07.2019р. на південь від села Зубринка на полі виявлено 2 артилерійські снаряди калібру 76 мм.

Молоко в Україні вироблятиметься за новими вимогами

В Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока. Відповідний наказ Мінагрополітики від 12.03.2019 №118 «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока та молочних продуктів» набрав чинності 15.07.2019 року (наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.06.2019 за №593/33564).

Права неповнолітніх суб’єктів пробації

Працівниками Хорошівського районного сектору філії Державна установа «Центр пробації» в Житомирській області спільно з начальником Хорошівського бюро безоплатної правової допомоги Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ларисою Шапіренко було проведено робочу зустріч у вигляді лекції, на яку запрошено неповнолітнього клієнта пробації Б.