Військова служба за контрактом: зарплата від 8500 тис. грн та гарантоване соціальне забезпечення

Служба за контрактом у ЗСУ дає військовим заробітну плату від 8500 грн до 13 000 грн, гарантоване соціальне забезпечення та пільги. Крім того, планується підвищення грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ у 2019 році до 30%.

Уряд направив проект державного бюджету-2019 до Верховної Ради України

Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.

Актуально для платників про обмеження готівкових розрахунків

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ роз’яснюють чи поширюється обмеження у розмірі 50 тис. грн на розрахунки з виплати, пов’язаної з оплатою праці співробітників. Підпунктом 5 п. 3 розділу І Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Нацбанку України від 29.12.2017 р. № 148 (далі – Положення № 148), визначено, що готівкові розрахунки – це платежі готівкою суб’єктів господарювання і фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а  також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншогоRead More

Що необхідно зберігати на робочому місці власнику РРО

Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ повідомляє, що відповідно до п.4 розділу III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547, суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) для здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані, зокрема:

Якісна сучасна освіта – найголовніша інвестиція в наших дітей, – Геннадій Зубко на Житомирщині

Впровадження нової якості освіти для наших дітей – пріоритетне питання для України. Ми створили Нову українську школу, розбудовуємо Новий освітній простір за принципами комфортності, безпеки, безбар’єрності, енергоефективності і сучасного мотивуючого дизайну. Адже, наша мета єдина — дати однаково якісну освіту всім дітям, незалежно від того де вони живуть  – у невеличкому Радовелі чи у Києві.

Відбувся фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2018».

Сьогодні, 14 вересня, у селищі Іршанську, вже в п’ятнадцяте, відбувся фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2018». Це відкритий благодійний мистецький захід, що проводиться на базі Палацу культури та спорту філії «Іршанський ГЗК» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Голова РДА Галина Ширченко відвідала Новоборівську ОТГ

Голова РДА Галина Ширченко та перший заступник голови РДА Богдан Баранівський побували в Новоборівській ОТГ, де завдяки децентралізації, відбуваються позитивні зміни в інфраструктурі та благоустрої населених пунктів.

Як захиститися від домашнього тирана – консультує Міністр юстиції

Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік страждає від свого   чоловіка. Той як вип’є, постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що все одно ніхто їй не допоможе, а після того як вона напише заяву, буде ще гірше. Скажіть, що і як їй треба зробити? Олександра Коптунова