Головне меню

Великдень онлайн на Житомирщині: дивіться ПРЕМ’ЄРУ соціального відеоролика

Представники релігійних організацій Житомирщини закликають жителів області долучатися до Богослужіння онлайн. Про це вони говорять у новому соціальному відеоролику «Великдень онлайн».

Догляд за пацієнтом з COVID-19 у домашніх умовах

Людям із легкими проявами захворювання коронавірусу лікар може рекомендувати залишатися вдома на самоізоляції. У цьому разі необхідно дотримуватися низки правил.

Уряд та НБУ представили Президенту перші програми допомоги малому бізнесу на час епідемії COVID-19

З ініціативи Президента України уряд та Національний банк напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу, які представили Главі держави.

Більшість українців підтримують карантинні заходи, але пік захворюваності ще попереду – Президент

Більшість українців підтримують карантинні заходи та проект «Великдень вдома», коли богослужіння можна подивитися у трансляції. Про це йшлося на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом.

Завтра в Україні стартує інформаційна платформа «Допомога поруч»

З 10 квітня 2020 року в Україні почне функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч».

На Житомирщині найбільше хворих на коронавірус серед жителів 30-49 років та понад 65 років

Найбільша кількість підтверджених діагнозів COVID-19 наразі в Житомирській області зафіксована в Бердичівському районі та Малинському районі.

COVID-19 на Житомирщині: за добу 4 нові випадки захворювання у Житомирі та Бердичівському районі

На Житомирщині вже лабораторно підтверджений 31 випадок захворювання на COVID-19. За минулу добу (8 квітня) в області зареєстрували чотири нові випадки коронавірусної інфекції.

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 224 нові випадки.