У заклади освіти району передали комплекти комп’ютерної техніки

Голова районної державної адміністрації Галина Ширченко, голова районної ради Андрій Ющенко, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму районної державної адміністрації Олена Матвійчук передали на заклади освіти району комплекти комп’ютерної техніки  для навчання учнів першого класу  за стандартами Нової української школи.

З Днем працівників сільського господарства

Шануючи одвічне життєдайне ремесло хлібороба, сердечно вітаю всіх трудівників агропромислового комплексу району з професійним святом – Днем працівників сільського  господарства.

Працівники сільського господарства району відзначали професійне свято

Своє професійне свято відзначали сьогодні, 16 листопада, працівники сільського господарства   району. В малій залі Хорошівського Будинку культури зібралися фермери і аграрії, ветерани галузі та молоді, амбітні підприємці, які обрали сільське господарство справою свого життя.

Спадкування майнового сертифіката

Часто громадяни звертаються з питанням щодо порядку звернення до суду про визнання права власності на майновий сертифікат у порядку спадкування. Підставою звернення є відмова приватного нотаріуса у вчиненні нотаріальної дії у зв’язку з тим, що правовстановлюючий документ був виданий після смерті спадкодавця. Клієнта цікавить, які документи необхідні для цього і який порядок звернення до суду. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надають фахівці Коростенського МЦ з надання БВПД.

Як укласти договір про сплату аліментів на дитину?

Роз’яснення, в рамках проекту «Я маю право!», надають фахівці Коростенського МЦ з надання БВПД. Після розлучення, батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати аліментів. Це позасудове вирішення спору між батьками щодо утримання дитини.

Шлюбний договір: правові тонкощі

Шлюбні договори, популярні у країнах Європи, потроху завойовують довіру і в українців. Хто може укладати шлюбний договір? Які питання ним регулюються? Роз’яснення з цих питань, в рамках проекту «Я маю право!», надають фахівці Коростенського МЦ з надання БВПД.

Визнання батьківства за рішенням суду

Роз’яснення, в рамках проекту «Я маю право!», надають фахівці  Коростенського МЦ з надання БВПД. За відсутності спільної заяви жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою, чи особистої заяви чоловіка, який не перебуває у шлюбі з матір’ю дитини, але вважає себе батьком дитини, батьківство щодо дитини, яка народилася, може бути визнане за рішенням суду.

Соціальна стипендія: хто має право її отримати?

Кому призначають соціальну стипендію? Роз’яснення, в рамках проекту «Я маю право!», надають фахівці Коростенського МЦ з надання БВПД.