Четвер, Квітень 12th, 2018

Президент підписав Указ про відзначення 27-ї річниці незалежності України

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України». З метою гідного відзначення у 2018 році 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності, засвідчення значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році Президент доручив Кабінету Міністрів, Міністерству закордонних справ, обласним, Київській міській державним адміністраціям, Держкомітету телебачення і радіомовлення України провести низку урочистих заходів.

«На капітальний ремонт доріг, у цьому році, нашому району, вперше за 25 років, виділяються кошти.» – Галина Ширченко

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко взяла участь у загальних зборах мешканців Рижанського старостинського округу на яких заслуховували звіт старости Лідії Вербило та обговорювали проблемні питання громади.

Галина Ширченко оглянула стан дороги у селі Грабівка

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко оглянула стан дороги у селі Грабівка Рижанського старостинського округу, відреагувавши на звернення від жителів села Грабівки яке надійшло на адресу Хорошівської РДА 05 квітня 2018 року.

Галина Ширченко перевірила хід проведення ремонту частини дороги О 060507 Бараші – Хорошів – Топорище

Голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко перевірила хід проведення ремонту частини дороги  О 060507 Бараші – Хорошів – Топорище на якій саме працювала підрядна організація філія  «Володарсько-Волинський райавтодор».