Галина Ширченко перевірила хід проведення ремонту частини дороги О 060507 Бараші – Хорошів – Топорище

Голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко перевірила хід проведення ремонту частини дороги  О 060507 Бараші – Хорошів – Топорище на якій саме працювала підрядна організація філія  «Володарсько-Волинський райавтодор».

За інформацією наданою філією «Володарсько-Волинський райавтодор», на даній ділянці дороги проводяться запланований ямковий ремонт асфальтного покриття загальним обсягом 350 кв. м. Станом на  11 квітня, філією вже виконано роботи з утримання доріг району С062136 Хорошів – Яблунівка, С062134 Топорище – Копанівка через Галинівку, від Копанівки до К. Броду, С062138 Хорошів – Березівка – Грушки, від с. Грушки до границі району, а саме засипання ям та профілювання біло-щебеневого покриття.

Водночас, керівництво філії  «Володарсько-Волинський райавтодор» нарікає на певні проблеми з забезпеченням матеріально-технічними ресурсами, що унеможливлює вчасне проведення запланованих дорожніх робіт. Зі слів директора філія  «Володарсько-Волинський райавтодор» Віктора Приймака всі проблемні питання контрольовані та перебувають на стадії вирішення.

Довідково:

11,5 мільярдів гривень субвенцій з державного бюджету на ремонт та утримання доріг місцевого значення отримають цього року обласні державні адміністрації. Це сума, яка буде адресно спрямована на дороги місцевого значення та розподілятиметься відповідно до протяжності доріг місцевого значення в областях (Житомирська область 617 157,3).

Окрім цього, обласні державні адміністрації можуть спрямовувати на ремонт та утримання доріг місцевого значення додаткові кошти із обласного бюджету.

Житомирська ОДА та Житомирський облавтодор вже уклали договір на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення загальною протяжністю 6 тис. 941,5 тис. км.

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА, як замовник послуг, перевірятиме якість наданих послуг із залученням незалежних експертів.