«На капітальний ремонт доріг, у цьому році, нашому району, вперше за 25 років, виділяються кошти.» – Галина Ширченко

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко взяла участь у загальних зборах мешканців Рижанського старостинського округу на яких заслуховували звіт старости Лідії Вербило та обговорювали проблемні питання громади.

Найбільше жителів турбує стан доріг, стан довкілля, пішохідна зона на новозбудованому мосту,  відсутність лікарів у місцевій амбулаторії та ін.

«Всі проблеми, які ми почули, їх є дуже багато.  Але хочу сказати, що є і позитив, бо хочеться чути щось і добре, що робиться. Так от, щоб ви знали, у нас з 1 квітня дороги місцевого значення вже перейшли до області. Якщо взяти у межах району то це близько 400 км доріг і всі вони потребують ремонту. Всі. Але є дороги, які треба в першу чергу робить, якісь можуть трошки почекати.

Президент Петро Порошенко, уряд України планують за 4-5 років таки навести лад на дорогах. Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич ставить чіткі завдання, навіть біло-щебеневі дороги ремонтувати так, щоб вони слугували мінімум років п’ять. На капітальний ремонт доріг, у цьому році, нашому району, вперше за 25 років, виділяються кошти. Це дві ділянки доріг, один відрізок дороги від села Гута Добринь до Добриня. Дорога не прохідна. Друга дорога – це Хорошів – Дашинка. Там 6,5 км. і це 33 мільйони гривень. Виділено гроші  і на поточний ремонт доріг. На квітень місяць на район виділено 387 тис. грн.», – з поміж іншого сказала Галина Ширченко. Також, голова РДА звернулася до присутніх з проханням бережно відноситися до довкілля та надбання громади, а керівників каменедобувних і переробних підприємств просила не перенавантажувати транспортні засоби з метою запобігання руйнуванню дорожнього покриття.