Понеділок, Квітень 16th, 2018

Топ-5 можливостей для активних та креативних

Запрошуємо активних і креативних представників громадського сектору до огляду топ-5 можливостей: навчання, конкурси та стипендії. Грант «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні» Останніми роками роль громадянського суспільства в Україні різко зросла на тлі революції і створення нового проєвропейського уряду. Однак спроможність різних організацій громадянського суспільства (ОГС) проводити моніторинг, брати участь у політичному діалозі та громадських інформаційно-просвітницьких кампаніях обмежена через труднощі аналітичного, організаційного та фінансового характеру. Особливо гостро ця проблема стоїть у регіонах. Отож, мета конкурсу – зростання залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальнихRead More

7 міфів про вибір лікаря

В рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою. За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Пенсійна реформа дозволила відкрити нові можливості системного підвищення виплат для різних категорій громадян, – Володимир Гройсман

Започаткована Урядом пенсійна реформа дозволила відкрити нові можливості системного підвищення виплат для громадян – у тому числі для військових пенсіонерів та для категорій працівників з великим стажем і незначним рівнем зарплат на момент виходу на пенсію. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Формат АТО має змінитися на Операцію Об’єднаних Сил 30 квітня – Президент

Президент Петро Порошенко повідомив, що статус Антитерористичної операції на Сході України на Операцію Об’єднаних Сил буде змінено 30 квітня цього року. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам.

Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ

Фізичні особи, у господарствах яких народився молодняк великої рогатої худоби, можуть отримати дотацію 2500 гривень на голову. Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.