У Хорошеві вшанували пам’ять загиблих українців у Другій світовій війні. ФОТО

«Пам’ятаємо. Перемагаємо.» – гасло  під яким, у нашій країні відбуваються урочисті  заходи до Дня пам’яті  та примирення  та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Пам’ятати сторінки історії, щоб не повторювати помилок. Пам’ятати, щоб мужньо та відважно захищати рідну землю від загарбників. Пам’ятати, щоб віддати належну данину шани та поваги всім хто наближав перемогу. Пам’ятати кожного ветерана адже щороку їх все більше відходить у вічність.

Нині, коли Україна знову змушена виборювати свою свободу, волю, незалежність, захищати свої кордони від ворожих зазіхань, онуки воїнів Другої світової війни, воїнів УПА повторюючи подвиг дідів мужньо боронять рідну країну. Захищають ризикуючи здоров’ям і життям. У Хорошівському районі, з початку військових дій на Донбасі, загинуло сім учасників АТО.

Сьогодні, 9 травня, біля пам’ятника загиблим воїнам, у селищі Хорошів, зібралися люди різних поколінь, щоб покласти квіти до підніжжя, вшанувати пам’ять всіх полеглих за волю та незалежність України, висловити щиру вдячність  нині живущим ветеранам Другої світової війни та ветеранам АТО.

Голова Хорошівської районної державної адміністрації Галина Ширченко привітала ветеранів, солдатських вдів, працівників тилу та всіх мешканців району з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні побажала всім миру і злагоди, а ветеранам довгих літ щасливого життя.

«Висловлюю щиру шану та вдячність всім ветеранам, які боролися проти нацизму в роки Другої світової війни та всім хто боронить Україну сьогодні. Низький уклін за ваш подвиг.» – сказала Галина Ширченко, та висловила впевненість, що Україна переможе у війні на сході, адже «з нами правда і з нами Бог».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих та  загиблих  у бою захисників України.

Ветерани Другої світової  війни та ветеран війни в Афганістані.