У райвійськкоматі відкрили пам’ятну дошку загиблим в АТО

Сьогодні, 9 травня, голова райдержадміністрації Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко відвідали Хорошівський районний військкомат з нагоди відкриття пам’ятної дошки загиблим землякам учасникам АТО.

Галина Ширченко висловила щиру подяку військовому комісару райвійськкомату Сергію Штурнаку за його ініціативу, матеріальний вклад  та  організацію процесу виготовлення  не просто дошки, а своєрідного панно, яке створив наш земляк художник і волонтер, голова спілки ветеранів АТО (смт. Іршанськ) Ігор Сень.

Галина Ширченко та Андрій Ющенко вручили спільні Подяки Хорошівської райдержадміністрації та районної ради Сергію Штурнаку й Ігорю Сеню.

Настоятель чоловічого монастиря преподобного Паїсія Величковського ієромонах Трохим провів церемонію освячення пам’ятної дошки загиблим за волю і свободу України мужнім воїнам Пилипу Слободенюку, Олексію Богушу, Олегу Яндюку, Миколі Кучеру, Сергію Фролову, Сергію Порозінському, Максиму Перепелиці.