Безкоштовна психологічна реабілітація в реабілітаційних установах України для учасників АТО

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017року № 1057 учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

• Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:
  1. зареєстрованим місцем проживання;
  2. фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).
  • Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
  1. посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  2. документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
  • Орган соціального захисту населення:
  1. реєструє зазначені вище документи;
  2. видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

За детальною інформацією про психологічну реабілітацію учасників АТО необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА за адресою:

смт. Хорошів, вул. Соборна, 1  тел. 3-35-04, 096-773-86-22, 093-572-93-24  каб. № 8.