Галина Ширченко провела виїзний прийом громадян у селах Березівка, Грушки та Давидівка

Голова райдержадміністрації Галина Ширченко разом з головою районної ради Андрієм Ющенком провели виїзний прийом громадян у селах Березівка, Грушки та Давидівка.

При зустрічі з керівництвом району люди хотіли почути відповіді на питання, які їх найбільше турбують, і першочергове, це  капітальний ремонт доріг.

Галина Ширченко спілкуючись з жителями вищезазначених сіл, розповіла про реформу децентралізації, про повноваження і обов’язки, якими наділені об’єднані територіальні громади (ОТГ). Говорили і про медичну реформу, урядову програму «Доступні ліки», про діючі в районі та області соціальні програми. Знайомили з матеріалами газети «Нова Житомирщина», в якій висвітлено плани розвитку регіону у 2018 році.

Галина Іванівна наголосила, що здоров’я населення є пріоритетним, тому керівництвом району, за підтримки голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича,  прийнято рішення про переобладнання приміщення колишнього інфекційного відділення районної лікарні під житло для лікарів. Для цього розроблюється відповідна проектно-кошторисна документація на реконструкцію будівлі.

При спілкуванні з в. о. старости села Давидівки Галиною Перчук обговорили проблемне питання підтоплення окремих садиб та подвір’їв жителів села під час весняної повені чи надмірних дощів.