Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації –  детальний план території земельних ділянок розташованих за межами населеного пункту с. Галинівка, на території  Топорищенської сільської ради Хорошівського району Житомирської області для розміщення промислового майданчика та реконструкції існуючого каменеобробного цеху.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації-детального плану території земельних ділянок розташованих за межами населеного пункту с.Галинівка, на території Топорищенської сільської ради Хорошівського району Житомирської області для розміщення промислового майданчика та реконструкції існуючого каменеобробного цеху.

Містобудівна документація – детальний план території земельних ділянок, розроблений на підставі розпорядження Хорошівської районної державної адміністрації № 48, № 49   від 07.02.2018 року.

Замовник: Хорошівська  районна державна адміністрація.

Платник: ТОВ «ІМПЕКС –ГРАНІТ»,  гр. Ставінський Р.Ф.

Виконавець:  ФОП Розквасов Юрій Анатолійович

Місце розташування: с. Галинівка  (за межами населого пункту), на території Топорищенської сільської ради Хорошівського району Житомирської області.

З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Хорошівській районній державній адміністрації в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00.  Відповідальний – начальник відділу  Самойленко Ліна Степанівна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 14 червня 2018 року  включно, за адресою смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6 в кабінеті відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Самойленко Ліна Степанівна.

Громадські слухання будуть проходити  о 10.00 год.   15 червня 2017 року в малому залі засідань Хорошівської районної державної адміністрації  за адресою: смт.Хорошів, вул. Героїв України, 6 ( 3 поверх).