П’ятниця, Травень 18th, 2018

Кому у травні потрібно повторно подати документи на переоформлення субсидії

1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали. При цьому вводяться такі механізми, при яких багаті люди більше не зможуть паразитувати за кошт всіх платників податків.

Галина Ширченко перевірила, як ремонтують дорогу Рижани – Гайки

Голова РДА Галина Ширченко перевірила хід виконання ремонтних робіт на ділянці дороги С- 062132 Рижани-Катеринівка-Гайки. Працівники філії «Володарсько-Волинський райавтодор» роблять ямковий ремонт асфальтного покриття дороги у напрямку села Гайки.

У Хорошівському районі підходить до завершення посівна кампанія

У Хорошівському районі підходить до завершення посівна кампанія ранніх зернових, зернових та технічних культур. Про це інформує сектор агропромислового розвитку райдержадміністрації.