Галина Ширченко перевірила, як ремонтують дорогу Рижани – Гайки

Голова РДА Галина Ширченко перевірила хід виконання ремонтних робіт на ділянці дороги С- 062132 Рижани-Катеринівка-Гайки.

Працівники філії «Володарсько-Волинський райавтодор» роблять ямковий ремонт асфальтного покриття дороги у напрямку села Гайки.

Галина Іванівна поспілкувалася з працівниками, а це жінки, які нарікали на низький рівень заробітної плати та несвоєчасну її виплату (ще не отримали за березень). Відсутність мотивації та неналежна оплата праці спонукає робітників до звільнення. На підприємстві дефіцит робочої сили та плинність кадрів. Голова РДА запевнила, що за виконані роботи, відповідно до підписаних актів Житомирська ОДА проводить з виконавцем своєчасний розрахунок.

Майстер підприємства Володимир Малярчук повідомив, що на даній дорозі є досить проблемні ділянки. Галина Ширченко разом з начальником відділу економічного розвитку райдержадміністрації Сергієм Ковальчуком оглянули відрізок дороги від села Гайки до села Катеринівка, в результаті чого було прийнято рішення продовжувати роботи і на наступному тижні, до повного завершення ремонту асфальтного покриття у селі Катеринівка.