Галина Ширченко з’ясовувала ситуацію викладену у зверненні

Сьогодні, 23 травня, голова РДА Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко зустрілися з в. о. старости с. Зубринка Леонідом Маркевичем.

Приводом стало звернення, яке надійшло на адресу Хорошівської райдержадміністрації від громадянина Івана Консевича. У зверненні йшлося про неналежне утримання кладовища в селі Зубринка.

Галина Ширченко вирішила особисто перевірити інформацію викладену в листі та з’ясувати причину виникнення такої ситуації.

«Так, дійсно, є над чим попрацювати. Зі сторони, де нові захоронення, все прибрано. Видно, що старе кладовище також прибиралося весною, немає повалених дерев, немає сміття. От огорожу, насправді, варто оновити. Звичайно, що староста самотужки все це не в змозі зробити. Населення має долучитися.», – зазначила голова РДА у розмові з в. о. старости.

Леонід Маркевич говорив, що прибирання на кладовищах проводиться двічі на рік, весною та осінню, але в основному силами працівників сільської ради, а їх лише двоє, та тих хто направляється районним центром зайнятості на громадські роботи. Він також скаржився на надзвичайну пасивність населення, яке не реагує на прохання та ініціативи старости спрямовані на покращення інфраструктури сіл. Звичайно, що коштів не вистачає, проте є й такі роботи, що не потребують фінансування, а лише бажання та людський ресурс.

Також, обговорювали й інші питання життєдіяльності громади Зубринського старостату, діючі в районі і області соціальні програми, матеріали газети «Нова Житомирщина», в якій висвітлено плани розвитку регіону у 2018 році.