Вівторок, Травень 29th, 2018

Глава держави: Сподіваюсь, що до наступних виборів Президента в Україні буде завершено створення антикорупційної інфраструктури

Президент Петро Порошенко сподівається, що до наступних виборів Глави держави в Україні буде завершено створення інфраструктури органів, що боряться з корупцією.

На Житомирщині відкрили інсультний центр, який працюватиме за світовими стандартами

Тепер на Житомирщині працюватиме інсультний центр – обладнане за світовими стандартами інсультології неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії. Завдяки такому відділенню лікарі зможуть рятувати в сотні життів, попереджувати інвалідизацію тисячам жителям області щороку та зменшити смертність від інсультів на 15%.

У 21 області побудують 184 нові житлові приміщення для 23 тисяч військовослужбовців

Президент Петро Порошенко повідомив, що у 21 області будуються нові сучасні приміщення для проживання контрактників.

Для кого та як зміниться призначення субсидій з травня 2018 року

З 1 травня 2018 року для всіх українців діє нова програма житлових субсидій, яка є соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії, – її отримали. Крім цього передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватися живими грошима, які в результаті ощадливого використання енергоресурсів можна буде використати на свій розсуд.

Про відкриття і закриття навігації маломірних суден на водних об’єктах області у 2018 році

З метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді, відповідно до Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Житомирської області прийнято розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11.05.2018 року № 177 про відкриття навігації з 01 червня 2018 року та закриття до 30 листопада 2018 року.