Про відкриття і закриття навігації маломірних суден на водних об’єктах області у 2018 році

З метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді, відповідно до Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Житомирської області прийнято розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11.05.2018 року № 177 про відкриття навігації з 01 червня 2018 року та закриття до 30 листопада 2018 року.

Нагадуємо, що заборонено користування маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічного технічного огляду, не мають суднових документів нового зразка і нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час.

Під час сезону відпочинку на воді, в місцях масового відпочинку населення слід підтримувати в належному стані рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301,  зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434.