Понеділок, Червень 11th, 2018

Бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Метеорологічні попередження по Житомирській області

Сьогодні ввечері з утриманням до кінця ночі 12 червня у Житомирі та по області очікуються грози, в окремих районах шквали 15-20 м/с та град.

Президент підписав Закон «Про Вищий антикорупційний суд»»

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищий антикорупційний суд».

Як витримати спекотне літо. ПОРАДИ

Літня спека – справжнє випробування для організму людини. При цьому найбiльше потерпає серцево-судинна система. Насамперед у спеку пiдвищується артерiальний тиск – це судинна реакцiя на перегрiвання, коли органiзм адаптує систему терморегуляцiї, розширюючи судини, щоб вони вiддавали бiльше тепла. Крiм того, збiльшується частота серцевих скорочень та дихання – це компенсаторнi механiзми, покликанi посилити теплообмiн.

Благодійний марафон «Разом за життя»

У Житомирі в літньому театрі «Ракушка», 7 червня, відбувся концерт зірок естради у рамках  благодійного марафону «Разом за життя».