Середа, Червень 13th, 2018

Стрімко зростає кількості пожеж!

Шановні мешканці району! Звертаюсь до Вас з приводу стрімкого зростання кількості пожеж.

Долучайтесь! Інститут української мови проводить опитування

Інститут української мови НАН України з метою проведення комплексного аналіз функціонування української мови в державі запрошує долучитися до опитування «Територіальні і соціокультурні особливості функціонування української мови в Україні».

16 червня у Новоград-Волинському відбудеться Holi фестиваль

Вже цієї суботи, 16 червня, запрошуємо взяти участь у Holi фестивалі, що відбудеться у Новоград-Волинському в рамках відзначення Дня молоді.

Представники громадськості Житомирщини запрошуються до участі у Всеукраїнській акції

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Галина Ширченко здійснила робочу поїздку в Іршанську ОТГ

Голова РДА Галина Ширченко, перший заступник голови РДА Богдан Баранівський та голова районної ради Андрій Ющенко  відвідали Іршанську ОТГ.