Галина Ширченко здійснила робочу поїздку в Іршанську ОТГ

Голова РДА Галина Ширченко, перший заступник голови РДА Богдан Баранівський та голова районної ради Андрій Ющенко  відвідали Іршанську ОТГ.

У ході поїздки відбулася зустріч з головою селищної ради об’єднаної територіальної громади Анатолієм Раком. Обговорювали проблемні питання розвитку громади, шляхи реалізації запланованих проектів, співробітництво з ДФРР, говорили про необхідність поглиблення  співпраці.

Галина Ширченко також побувала в Іршанський НВК «Гімназія – дошкільний навчальний заклад», поспілкувалася з директором Валентиною Забродською. Валентина Григорівна та вчителі закладу розповіли про те, як проходить підготовка до наступного начального року, ремонти в навчальних кабінетах та те наскільки гімназія готова до впровадження освітньої реформи «Нова українська школа».