Стрімко зростає кількості пожеж!

Шановні мешканці району!

Звертаюсь до Вас з приводу стрімкого зростання кількості пожеж.

Незважаючи на заходи, запроваджені рятувальними службами району, через грубе порушення правил пожежної безпеки протягом поточного періоду 2018 року на території Хорошівського району сталося 33 пожежі. У вогні загинула 1 особа.

У зв’язку зі спекотною сухою погодою та необережним поводженням громадян з вогнем, лише за період з 16 травня по 9 червня поточного року виникло 10 пожеж.

Також почастішали випадки загорання сухої трави в Хорошівській, Новоборівській та Іршанській селищних радах.

Зважаючи на вкрай невтішну статистику, вкотре застерігаю громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. Ніколи не підпалюйте траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками.

Шановні громадяни! Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Начальник  районного сектору У ДСНС в області Володимир Майстренко