Четвер, Червень 14th, 2018

Медичних працівників району вітали з професійним святом

Сьогодні, 14 червня, у переддень професійного свята, приймали привітання медичні працівники. Святкові заходи проводилися у Хорошівському Будинку культури, де зібралися працівники охорони здоров’я всіх медичних закладів району.

З питань пільгового перевезення жителі області можуть звертатися на «гарячу лінію» Ігоря Гундича

Якщо перевізники області не забезпечують пільговий проїзд – звертайтесь на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.

Тематична інформаційна кампанія

Сюжети тематичних відеороликів стосуються захисту прав учасників АТО, відстоювання прав осіб з інвалідністю, захисту від насилля у родині, відстоювання права на справедливу пенсію, захисту від незаконного звільнення та від неправомірно нарахованих комунальних платежів, а також – відстоювання права на належні комунальні послуги.