Медичних працівників району вітали з професійним святом

Сьогодні, 14 червня, у переддень професійного свята, приймали привітання медичні працівники.

Святкові заходи проводилися у Хорошівському Будинку культури, де зібралися працівники охорони здоров’я всіх медичних закладів району.

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко щиро привітала медичний персонал району з професійним святом, побажала здоров’я, терпіння, життєвої енергії та професіоналізму спрямованих на покращення якості медичних послуг  та впровадження медичної реформи.

Галина Ширченко разом із головою районної ради Андрієм Ющенком вручили грамоти кращим працівникам галузі.

Цікава концертна програма підготовлена працівниками Хорошівського Будинку культури та аматорськими колективами сприяла  створенню святкової атмосфери та хорошого настрою всім присутнім.