Боротьба проти рейдерських захоплень в аграрному секторі!!!

За ініціативою Мін’юсту на Житомирщині функціонує АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ АГРАРНИЙ ШТАБ, завданням якого є:

– забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень;

– сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності;

– швидке та ефективне реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна агар аріїв;

– надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки майна аграріїв.

Представниками Головного територіального управління юстиції у Житомирській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області розроблено графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відповідно до якого здійснюються виїзди у населені пункти та надається юридична допомога на місцях.

Додаткова інформація: http://www.ztobljust.gov.ua/info/mobilni_tochki_dostupu_do_sistemi_bezoplatnoyi_pravovoyi_dopomogi

Тел. «гарячої лінії» (04130) 22-52-84, 47-47-50.