Обговорювали питання облаштування патологоанатомічного відділення ЦРЛ

Голова РДА Галина Ширченко провела оперативну нараду з головами сільських та селищних рад, депутатами обласної ради, головним лікарем ЦРЛ Нелею Багінською  за участю  голови районної ради Андрія Ющенка.

На нараді обговорювалося питання облаштування патологоанатомічного  відділення центральної районної лікарні.

«Можливо, комусь це питання здасться дещо дивним. Проте  для тих хто втрачав близьких і зіткнувся з необхідністю звертатися в морг, це справжній жах.» – говорила Галина Ширченко, акцентуючи увагу на тому, що медицина району невзмозі самотужки вирішити цю проблему. Голова РДА звернулася до присутніх з проханням, в міру свої фінансових можливостей, долучитися  до облаштування відділення на умовах співфінансування.

З абсолютно конкретною пропозицією виступив депутат обласної ради Олександр Яковчук, підтримавши голову РДА,  погодився  виділити частину коштів на придбання холодильного обладнання для патологоанатомічного відділення.

Неля Багінська говорила про те, що ремонт приміщення районна лікарня зможе здійснити власними силами і просила допомогти лише будівельними матеріалами.

«Щоб нам зберегти медицину в районі треба вкладати кошти в районну лікарню.» – зазначив голова районної ради Андрій Ющенко.   Він також повідомив, що вже зроблено технічну документацію і ще цього року планується заміна частини вікон в ЦРЛ за рахунок коштів Держбюджету, що виділяються за сприяння народного депутата Павла Дзюблика.