Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс – СМС інформування

Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн – сервіс для громадян  –   СМС- інформування.

Відтер, за допомогою СМС – повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а застрахованих осіб  –  про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до Хорошівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  та  надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку і згоду на отримання СМС – повідомлень від Пенсійного фонду України.

Одночасно закликаємо мешканців району реєструватися на веб – порталі Пенсійного фонду України. Адже, користуючись електронним сервісом Фонду,  ви матимете доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та будете володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Крім цього, особи, які користуються послугами веб-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС- інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до органів  Пенсійного фонду України.

Хорошівське ОУ ПФУ в Житомирській області

Відеоінструкція з налаштування сервісу смс-інформування