Середа, Липень 11th, 2018

З’явився бюджетний калькулятор для визначення спроможності майбутньої ОТГ

Програмний комплекс «Калькулятор розрахунку фінансової спроможності перспективної ОТГ» – це можливість здійснення моделювання перспективної об’єднаної територіальної громади, виходячи з прогнозних показників бюджетів територіальних громад сіл, селищ, міст, які прийняли рішення про утворення ОТГ або про приєднання до існуючої ОТГ.

Як отримати 50 тис грн за встановлення сонячної електростанції. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Жителі області встановлюють сонячні електростанції та, завдяки обласній програмі, отримують відшкодування до 20% (до 50 тис. грн), а також 15% на сонячні панелі і батареї. У 2018 році в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн на програму «теплих кредитів» та компенсацію за сонячні електростанції.

Від 21 до 48 тисяч гривень грошового забезпечення можуть отримувати щомісяця дитячі будинки сімейного типу

Після створення дитячого будинку сімейного типу його вихованці отримують соціальну допомогу, а батьки-вихователі – грошове забезпечення. Загальна сума забезпечення на один дитячий будинок сімейного типу складає від 21 до 48 тисяч гривень.

Навчальний рік 2018-2019: шкільні уроки з іграми та LEGO

У рамках Нової української школи кожен перший клас в Україні, і на Житомирщині зокрема, на уроках використовуватиме різний дидактичний матеріал. Наприклад, конструктори LEGO допоможуть дітлахам розвивати мислення, творчість та уяву.