Четвер, Липень 12th, 2018

Президент України та Генсек НАТО: Росія має вивести свої війська та припинити підтримку бойовиків в Україні

Президент Петро Порошенко наголосив, що Росія повинна зупинити постійні обстріли, вивести важку зброю та свої війська з території України, а також звільнити українських затриманих та політв’язнів.

Пільгове перевезення населення в 2018 році

В зв’язку з численними зверненнями жителів району стосовно пільгового перевезення населення в 2018 році, управління праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації повідомляє, що з 01 липня по 30 вересня 2018 року пролонговано договори «Про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгової категорії пасажирів автомобільним транспортом за рахунок видатків місцевих бюджетів» з автоперевізником ПП «РІМ-Богдан» на таких маршрутах: «Хорошів – Коростень АС ч/з Іршанськ», «Хорошів – Житомир АС-1», «Житомир АС 1 – Гайки ч/з Хорошів», «Житомир АС 1 – Грушки ч/з Хорошів», «Житомир АС 1 – Катеринівка ч/з Хорошів», «Житомир АСRead More

Сильний вітер, включаючи шквали та смерчі

Сильні вітри, шквали та смерчі – стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року. Синоптики відносять їх до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому частіше всього вдається оголосити штормове попередження. Фактори небезпеки сильних вітрів, шквалів та смерчів: травмування, а інколи і загибель людей; руйнування інженерних споруд та систем життєзабезпечення, доріг та мостів, промислових і житлових будівель, особливо їх верхніх поверхів і дахів; перекидання телеграфних стовпів, виривання дерев та утворення завалів; знищення садів та посівів на полях.

Це є неприйнятним – Президент відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень «Укрпошти» в селах та припинення поштових послуг із виплати пенсій

Президент Петро Порошенко відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень «Укрпошти» в сільській місцевості, а також припинення надання послуги із виплати пенсій через відділення «Укрпошти» у разі, якщо регульовані державою тарифи на це не будуть підвищені. Глава держави наголосив на неприйнятності таких рішень під час наради із Міністром соціальної політики Андрієм Ревою, Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, в.о. гендиректра ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським та Головою правління Пенсійного фонду Олексієм Зарудним.