Галина Ширченко скликала нараду з головами сільських та селищних рад ОТГ

«Не буде такого, як хтось собі придумав, ніхто князівств не створював. Ми живемо і працюємо в районі і відповідаємо за весь район. Коли всі працюють спільно, то буде результат.», – говорила голова РДА Галина Ширченко під час наради з головами сільських та селищних рад ОТГ.

Галина Ширченко акцентувала увагу на необхідності злагодженої співпраці, сільських рад, селищних рад ОТГ та виконавчої влади району,  у вирішенні питань загальнорайонного значення.

На нараду також запрошувалися: голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко, перший заступник голови Хорошівської РДА Богдан Баранівський, керівник апарату Хорошівської РДА Ігор Ткач, військовий комісар Хорошівського районного військового комісаріату Сергій Штурнак, відповідальні за ведення військового обліку в громадах та керівники структурних підрозділів РДА.

На порядок денний виносилося п’ять питань:

– про хід виконання планових показників залучення громадян  на військову службу за контрактом до ЗСУ у ІІІ кварталі 2018 року;

– про підготовку та організацію проведення призову громадян України на строкову службу восени 2018 року;

– про хід ремонтних робіт у класах природничо-математичного циклу в опорних навчальних закладах району;

– про виділення коштів для відшкодування за перевезення пільгових категорій пасажирів;

– про використання субвенцій державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа, а також приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання.

Учасники наради заслухали доповідачів по кожному з вищезазначених питань, вносили свої пропозиції і зауваження, які будуть враховані при підготовці відповідних доручень голови РДА за підсумками наради.