Голова РДА Галина Ширченко відвідала Новоборівську ОТГ

Голова РДА Галина Ширченко та перший заступник голови РДА Богдан Баранівський побували в Новоборівській ОТГ, де завдяки децентралізації, відбуваються позитивні зміни в інфраструктурі та благоустрої населених пунктів.

«Завдячуючи Президенту України Петру Порошенку розпочався процес децентралізації в країні і, я думаю, ви вже самі переконалися, що це вірний шлях. Коли востаннє проводився ремонт школи? Не було коштів. А тепер, саме завдяки децентралізації громада має гроші і вже видно результати їх використання.» – говорила голова РДА Галина Ширченко спілкуючись з начальником відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради Людмилою Прищепа  та  директором  Новоборівського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів-ліцею Наталією Герасимчук.

Проводяться ремонтні роботи з термосанації будівлі школи, закуплено дидактичні матеріали для першокласників, один з перших класів оснащений новими меблями завдячуючи спонсорській допомогі, в стаді завершення облаштування медіатеки.

Заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руслан Семеній показав проект благоустрою території біля будинку культури та селищної ради, говорив про плани по облаштуванню молодіжного ХАБу (центр діяльності молоді), ремонт в приміщенні якого практично завершився, залишилося встановити меблі. Руслан Іванович також запросив подивитися відремонтовану глядацьку залу будинку культури.

Галина Ширченко дякувала всім працівникам ОТГ за те, що вони дійсно вболівають за громаду, кожен працює з ентузіазмом і видно позитивні зміни.