Відбувся фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2018».

Сьогодні, 14 вересня, у селищі Іршанську, вже в п’ятнадцяте, відбувся фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2018».

Це відкритий благодійний мистецький захід, що проводиться на базі Палацу культури та спорту філії «Іршанський ГЗК» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».

Щороку Іршанськ гостинно зустрічає учасників та творчі колективи спеціальних загальноосвітніх шкіл та установ, де навчаються і виховуються діти з особливими потребами, та гостей свята.

Фестиваль проходить з метою виявлення та підтримки талановитих та обдарованих дітей, які вивчають та пропагують різноманітність світової та української культури, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітація та соціалізація дітей засобами культури та мистецтва, виховання у здорових дітей турботи, чуйного і поважного ставлення до однолітків з обмеженими фізичними можливостями.

Голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко привітала учасників фестивалю та висловила  вдячність організаторам. Галина Іванівна говорила, що її надзвичайно вразили ці талановиті діти з великим позитивним світосприйняттям  та щиро побажала здоров’я, не втрачати оптимізму і віри у власні сили, працювати над собою і розвивати свої таланти.

Галина Ширченко вручила спільну Подяку райдержадміністрації та районної ради директору філії «Іршанський ГЗК» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Віктору Сівченку та голові громадської організації «Іршанський Актив» Руслані Примасюк за активну участь в організації та проведенні фестивалю «Райдуга 2018».