Проводжали юнаків на службу в ряди збройних сил України

Сьогодні, у Хорошівському районі відбулося свято призовника. Молодим людям, які підлягають призову на строкову військову службу в лавах збройних сил України урочисто, в Хорошівському Будинку культури, вручили повістки для проходження служби.

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко подякувала хлопцям за їх відповідальну, свідому життєву позицію та побажала з честю виконати військовий обов’язок.

Призовників також привітали голови сільських рад та селищних рад об’єднаних територіальних громад, батьки, а співаки й аматорські колективи Будинку культури порадували хорошою концертною програмою.

Військовий комісар Хорошівського райвійськкомату Сергій Штурнак дякував вчителям за гарне військово-патріотичне виховання підростаючого покоління та батькам за розуміння ситуації, підтримку дітей в їх прагненні до виконання військового обов’язку.

« (Попередня новина)

Схожі новини