Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося під головуванням Галини Ширченко за участі членів комісії та запрошених.

На порядок денний виносилося чотири питання.

Про безпечну експлуатацію котелень в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району доповідала начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації Олена Матвійчук.

Щодо проведеної роботи по організації забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2018 року (Протокол №4 від 04.05.2018 р.) звітував начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хорошівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Житомирській області Олександр Яковенко.

Про підготовку районних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 року присутнім доповів  завідувач сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Олександр Костромін.

Про хід виконання заходів щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів на території району у 2018 році розповів начальник районного сектору Управління ДСНС України в Житомирській області Володимир Майстренко.

Вислухавши доповідачів та співдоповідачів, учасники засідання обговорювали питання порядку денного, вносили свої пропозиції та зауваження з урахуванням яких прийнято відповідні рішення.