У Хорошеві вітали всіх мужніх воїнів з Днем захисника України

Сьогодні, 12 жовтня, у Хорошівському Будинку культури вітали всіх мужніх воїнів з Днем захисника України.

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко, перший заступник голови Богдан Баранівський, голова районної ради Андрій Ющенко, заступник голови районної ради Лілія Ковальчук, селищний голова Хорошівської селищної ради ОТГ Володимир Столярчук поклали квіти до підніжжя пам’ятників загиблим воїнам, які віддали своє життя боронячи Україну від загарбників в роки Другої світової війни та під час російської агресії на Сході  нашої країни.

Далі, урочистості продовжилися в Будинку культури.

Галина Ширченко привітала з Днем захисника всіх хто у складний для країни час, на жаліючи свого життя і здоров’я, став на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Побажала якомога скорішого миру нашій країні, здоров’я, щастя і добробуту всім учасникам АОТ і ООС та разом з головою районної ради Андрієм Ющенком вручили спільні Подяки районної ради і районної державної адміністрації військовим і учасникам АТО за мужність і героїзм, проявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, високе почуття патріотизму та зразкове виконання громадянського обов’язку.

В залі були присутні і сім’ї загиблих учасників АТО, на їх честь лунали теплі, щирі оплески. А всіх загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання.

Вітальну концертну програму підготували правники та аматорські колективи Хорошівського Будинку культури.