У районній лікарні міняють вікна

Впровадження енергозберігаючих технологій є надзвичайно актуальним в Україні, особливо це стосується бюджетних установ тому, що суттєво впливає на рівень використання бюджетних коштів.

Хорошівська центральна районна лікарня (ЦРЛ) була побудована у 1988 році і на даний час потребує проведення заходів з енергозбереження.

Саме тому, за ініціативи голови Хорошівської райдержадміністрації Галини Ширченко, голови районної ради Андрія Ющенка при тісній співпраці та підтримці народного депутата України Павла Дзюблика заплановано провести заміну вікон приміщення Хорошівської ЦРЛ.

Сьогодні, привезено 82 вікна.

Як повідомила головна лікарка ЦРЛ Неля Багінська, договір, на виконання робіт по встановленню вікон, укладено  з ФОП Скуртова. Прийнято рішення в першу чергу замінити вікна з північно-західної сторони ті, які є найбільш енерговитратні (тобто зі щілинами, що пропускають потік холодного повітря ззовні).