Вівторок, Листопад 6th, 2018

Засідання спостережної комісії

Сьогодні відбулося засідання спостережної комісії при Хорошівській райдержадміністрації під головуванням Галини Ширченко.

Вакцинація проти кору є безкоштовною та необхідною

На Житомирщині для щеплення дітей проти кору вакцини доступні та безкоштовні. Педіатр згідно із календарем щеплень нагадує про необхідність вакцинування. В області за 9 місяців щеплення отримали майже 8 тисяч дітей у віці 1 року та понад 11 тисяч дітей у віці 6 років.

Як долучитись до команди бюро змін «Дитяча Демократія» на Житомирщині. УМОВИ конкурсу

На Житомирщині розпочинається прийом заявок та конкурсних робіт до участі у молодіжному проекті «Дитяча Демократія». Переможці конкурсу увійдуть до складу Бюро змін «Дитяча Демократія», отримають знання та навички з проектного менеджменту, побудують демократичні стосунки з дорослими членами команди і разом з експертами реалізують найцікавіші ідеї.

Шановні громадяни, батьки! Дбайте про свою безпеку та безпеку своїх дітей!

Щодня рятувальники ліквідовують сотні пожеж по всій Україні, внаслідок яких не лише знищується майно, але й, що найголовніше — гинуть люди, у тому числі і діти. Залишаючи малечу вдома самих, батьки ризикують, в першу чергу, їхньою безпекою.