Середа, Листопад 7th, 2018

Відбулося засідання круглого столу з питання викладання предметів духовно-морального спрямування у закладах освіти району

Сьогодні, 7 листопада, у малій залі районної ради, відбулося засідання круглого столу на тему «Перспективи впровадження викладання предметів духовно-морального спрямування у закладах освіти району (Християнська етика)», ініційоване головою районної ради Андрієм Ющенком.

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний  план території земельних ділянок, орієнтовною загальною площею 2,0000 га розташованих за межами населеного пункту с. Ягодинка Хорошівського району Житомирської області для ведення особистого селянського господарства.