Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний  план території земельних ділянок, орієнтовною загальною площею 2,0000 га розташованих за межами населеного пункту с. Ягодинка Хорошівського району Житомирської області для ведення особистого селянського господарства.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації-детального плану території земельних ділянок, орієнтовною загальною площею 2,0000 га розташованих за межами населеного пункту с.Ягодинка Хорошівського району Житомирської області для ведення особистого селянського господарства.

Містобудівна документація – детальний план території земельних ділянок, розроблений на підставі розпорядження Хорошівської районної державної адміністрації № 282  від 28.08.2018 року.

Замовник: Хорошівська  районна державна адміністрація.

Платник:  гр. Сівченко Н.Г.

Виконавець:  проектно-виробнича фірма «ТЕРИТОРІЯ КОМФОРТУ Д.О.М.»

Місце розташування: с. Ягодинка  (за межами населого пункту) Хорошівського району Житомирської області.

З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Хорошівській районній державній адміністрації в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00.  Відповідальний – начальник відділу  Самойленко Ліна Степанівна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються  з 05.11.2018 р.   по 23.11. 2018 року включно, за адресою смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6 в кабінеті відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Самойленко Ліна Степанівна.

Громадські слухання будуть проводитися  о 10.00 год.   26 листопада 2018 року в малому залі засідань Хорошівської районної державної адміністрації  за адресою: смт.Хорошів, вул. Героїв України, 6 ( 3 поверх).