У Хорошеві вітали працівників культури з професійним святом

Сьогодні, у Хорошеві вітали працівників культури з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Голова Хорошівської  РДА Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко привітали кращих працівників галузі культури району та вручили спільні Грамоти райдержадміністрації і районної ради.

Галина Ширченко у вітальному виступі відмітила високу значимість професії культпрацівників на яких покладена велика місія збереження, примноження та відтворення духовних скарбів нашого народу та побажала творчим колективам ніколи не втрачати природного запалу й  енергії і продовжувати нести у світ красу української пісні й танцю.

Гучними оплесками глядачі вітали кожен виступ працівників культури Станишівської ОТГ, які приїхали привітати зі святом своїх колег.