Відремонтовано шляхопровід через залізницю Коростень-Житомир

Завдячуючи тому, що 2017-2018 роки Президентом Петром Порошенком оголошені роками  доріг, проводиться реформування дорожньої галузі та виділяються значні кошти на ремонти автомобільних доріг.

З набранням чинності з 1 січня 2018 року ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування» та інших законодавчих актів, автомобільні дороги загального користування місцевого значення передані до сфери управління обласної державної адміністрації, а саме до управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації.

21 березня 2018 року Кабмін затвердив Програму розвитку автодоріг  України на 2018-2022 роки. Дорогами, які знаходяться в населених пунктах, опікуються територіальні громади.

І коли з дорогами ситуація зрозуміла, то дивним чином, не всі мости, які побудовані на дорогах Хорошівського району мають своїх власників, як наприклад, шляхопровід через залізницю Коростень-Житомир дороги загального користування місцевого значення О 062141  Нова Борова – Йосипівка. Дана споруда перебувала в аварійному стані та потребувала негайного ремонту.

Спільними зусиллями голови райдержадміністрації Галини Ширченко, голови районної ради Андрія Ющенка та Новоборівського селищного голови Григорія Рудюка, за підтримки та  розуміння важливості даного питання начальником управління дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації Романом Крисюком нарешті вдалося розпочати процедуру взяття на баланс шляхопроводу управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації.

Днями, було проведено капітальний ремонт по заміні дорожнього покриття шляхопроводу через залізничну колію. Щира вдячність всім причетним до цього ремонту: управлянню дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації, управлінню будівництва автомобільних доріг, ПП «Сучасне дорожнє будівництво», Новоборівській об’єднаній територіальній громаді.