Працівники сільського господарства району відзначали професійне свято

Своє професійне свято відзначали сьогодні, 16 листопада, працівники сільського господарства   району. В малій залі Хорошівського Будинку культури зібралися фермери і аграрії, ветерани галузі та молоді, амбітні підприємці, які обрали сільське господарство справою свого життя.

У переддень свята сільгосппрацівників вітали заступник голови районної ради Лілія Ковальчук, завідувач сектору агропромислового розвитку Хорошівської РДА Лариса Козакевич та через свого представника передав вітання народний депутат України Павло Дзюблик.

Лариса Козакевич подякувала всім працівникам сільськогосподарської галузі, висловила сподівання, що докладених ними зусиль, знань та любові до землі і обраної справи вистачить аби відродити аграрний сектор і тваринництво в районі.

Лариса Миколаївна побажала здоров’я, витримки,  гарних врожаїв та вручила Грамоти  райдержадміністрації кращим працівникам галузі.

Цікаву концертну програму, яка подарувала присутнім святковий настрій, підготували співаки та художні колективи Хорошівського Будинку культури.