У заклади освіти району передали комплекти комп’ютерної техніки

Голова районної державної адміністрації Галина Ширченко, голова районної ради Андрій Ющенко, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму районної державної адміністрації Олена Матвійчук передали на заклади освіти району комплекти комп’ютерної техніки  для навчання учнів першого класу  за стандартами Нової української школи.

Сучасне комп’ютерне обладнання в школах  є ключем до  якості навчання наших учнів та реалізацією  нових  ідей та задумів для наших вчителів. Це ще один серйозний крок до осучаснення уроків, до розвитку та самоудосконалення вчителя, до зацікавленості  учнів у сприйнятті навчального матеріалу.

Ноутбуки, принтери, ламінатори придбані за кошти державного, обласного та місцевого бюджету  району.

Очільники району наголосили, що ініціатива Президента України Петра Порошенка щодо реформи у галузі освіти, а саме навчання за стандартами НУШ, має бути впроваджена в кожній школі, навіть найменшого села району.

(Наступна новина) »