Понеділок, Листопад 26th, 2018

Розпочато ремонт ділянки автомобільної дороги Хорошів-Краївщина

Відповідно до Обласної програми розвитку дорожньої інфраструктури в 2018 році управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської  облдержадміністрації 13.09.2018 року укладено договір з підрядником ПП «Автомагістраль» на капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Хорошів-Краївщина (від смт. Хорошів до с. Дашинка) протяжністю 7,5 км. вартістю 57,006 млн. грн.

У Хорошівській районній лікарні завершується заміна вікон

Голова Хорошівської  РДА Галина Ширченко, перший заступник голови РДА Богдан Баранівський та голова районної ради Андрій Ющенко побували в центральній районній лікарні та проінспектували процес заміни вікон.

Президент вимагає від керівництва Росії негайного звільнення українських моряків та кораблів, затриманих у Керченській протоці

Президент Петро Порошенко звернувся до керівництва Російської Федерації з вимогою звільнити українських моряків та кораблі, затримані в Керченській протоці.

Більше 300 освітян Житомирщини звернулися до Митрополитів УПЦ МП із проханням долучитись до Об’єднавчого Собору

Понад 300 освітян зі всієї області підписали звернення до Митрополитів Никодима і Віссаріона із закликом підтримати створення єдиної Помісної Церкви Українського Народу та закликають взяти участь у Соборі православних ієрархів України.

Ми напередодні історичних змін в українському духовному просторі – Президент про отримання автокефалії української церкви

«Ми з вами напередодні історичних змін в українському духовному просторі. Здійснюється мрія, якій не 27 і не 332, а тисяча років. Мрія про автокефальну помісну православну соборну українську церкву. Про зміцнення і новий розквіт Київської духовної традиції, започаткованої Хрещенням Київської Русі-України рівноапостольним князем Володимиром Великим», – сказав Президент Петро Порошенко під час виступу на ХІ Світовому конгресі українців.