Головне меню

Розпочато ремонт ділянки автомобільної дороги Хорошів-Краївщина

Відповідно до Обласної програми розвитку дорожньої інфраструктури в 2018 році управлінням дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської  облдержадміністрації 13.09.2018 року укладено договір з підрядником ПП «Автомагістраль» на капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Хорошів-Краївщина (від смт. Хорошів до с. Дашинка) протяжністю 7,5 км. вартістю 57,006 млн. грн.

Завдяки процесу децентралізації в Україні, який реалізується за ініціативи Президента Петра Порошенка та впровадженню освітньої реформи, приділяється значна увага ремонту доріг в Україні загалом та зокрема тих, що ведуть до опорних шкіл.  Дана ділянка дороги  і є тим сполучником по якому курсує шкільний автобус підвозячи дітей до опорної школи Хорошева.

Згідно з умовами договору здійснюватиметься капітальний ремонт, а саме заміна білощебеневого покриття на асфальтобетонне.  Роботи мають розпочатися вже в поточному році. Термін виконання до 31 грудня 2019 року.

Сьогодні, голова Хорошівської РДА Галина Ширченко, перший заступник голови РДА, Богдан Баранівський та голова районної ради Андрій Ющенко побували на даній ділянці дороги та пересвідчилися, що роботи розпочато.


Схожі новини

Залишити відповідь