Вівторок, Грудень 4th, 2018

В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду

Упродовж 4-5 грудня в Україні проходять командно-штабні тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період. Головна мета тренувань — вдосконалити злагодженість та оперативність роботи органів управління цивільного захисту з питань організації виконання відповідних заходів. Участь у навчаннях бере керівний склад центральних органів виконавчої влади, які саме утворюють функціональні підсистеми ЄДСЦЗ. Зокрема, Мінагрополітики, МВС, ДСНС, Мінприроди, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, Мінрегіон, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки, Мінкультури, Мін’юст, місцеві органи виконавчої влади,Read More

Ігор Гундич: Громада хоче чути не загальні цифри, а бачити конкретні результати децентралізації на місцях

Рада регіонального розвитку дасть старт формуванню Перспективного плану розвитку Житомирщини. Саме громади на місцях мають визначати першочергові напрямки розвитку, які втілюватимуться у 2019-2021 роках. Вони і будуть наглядно демонструвати результати децентралізації, яка зараз дає величезні ресурси громадам.

Ми не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в області

Жителі Житомирщини мають бачити і відчувати позитивні результати децентралізації. Потрібно щодня доводити, що ця реформа – це правильний вибір. На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 4 грудня, під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини.

4 роки децентралізації: Житомирщина в лідерах, – Роман Щебетов

Житомирщина залишається лідером реформи децентралізації, реалізацію якої ініціював Президент України. Завдяки цьому за 4 роки на відновлення та розбудову нових «символів змін» область отримала 588,5 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку.

Житомирщина може однією із перших завершити децентралізацію, – Ігор Гундич

Житомирщина впевнено тримає лідерство у головній реформі країни – децентралізації, реалізацію якої ініціював Президент Петро Порошенко.

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!

Взимку показник кількості пожеж, які щодня виникають у житловому секторі країни залишається на стабільно високому рівні. Як наслідок — в рази збільшується число загиблих на них громадян. Так, тільки упродовж вихідних 1-2 грудня вогонь забрав життя 20-х українців.

Увага! Небезпека пічного опалення!

З настанням холодів значно зросла кількість пожеж, пов’язаних саме з порушенням правил користування та несправністю пічного опалення. Нерідко впритул до печей ставляться  меблі, ліжка, сушаться на них чи біля топкових отворів одяг, взуття, дрова. Найчастіше пожежі виникають при тривалій експлуатації печей, які влаштовані з порушеннями, як самої печі, так і димарів.