Четвер, Грудень 6th, 2018

Продовжуються ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги Хорошів – Краївщина

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко та перший заступник голови Хорошівської РДА Богдан Баранівський вчергове перевірили хід виконання ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги Хорошів – Краївщина.

Українська армія готова адекватно, швидко та ефективно відповісти на будь-який виклик та загрозу – Президент

«Для мене як Президента і Верховного Головнокомандувача почесно, важливо і приємно сьогодні, у День Збройних Сил, бути разом з вами – елітою українського війська, мужніми і сильними воїнами», – звернувся Президент Петро Порошенко до військових десантників під час робочої поїздки на Житомирщину.

Як протидіяти домашньому насильству – консультує Міністр юстиції

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?     Ольга Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

На Житомирщині ще два міста долучилися до проекту «Шлюб за добу»

6  грудня цього року ще у двох містах Житомирщини – Бердичеві та Новограді-Волинському стартує проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». Організатором державної реєстрації шлюбу виступило комунальне підприємство «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради (Житомирський район).

Привітання голови РДА з Днем Збройних Сил України

Шановні захисники Української держави! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!