П’ятниця, Грудень 28th, 2018

Вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Хорошівщини
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи, негаразди та гіркота нездійсненних мрій.

Звернення до мешканців району щодо безпечного відзначення Новорічних та Різдвяних свят

Хорошівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області щиро вітає всіх мешканців району з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

Павло Розенко розповів, як буде відбуватися монетизація субсидій

Монетизація субсидій буде відбуватися поетапно.Про це розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Виїзд з дитиною за кордон: коли потрібен дозвіл другого з батьків, а коли – ні, – консультує Міністр юстиції

Пане Міністре, вітаю Вас! Напередодні новорічних та різдвяних свят хочу поїхати з дитиною на відпочинок за кордон, але колишній чоловік крім того, що не платить аліменти, та ще й відмовляється надати нотаріальну згоду на виїзд дитини за кордон. Я чула, що є якісь умови для виїзду з дитиною за кордон без його згоди. Будь ласка, поясніть!
Вікторія Іванова

Увага! На території району фіксується зростання загибелі людей на пожежі!

Звертаюсь до Вас з приводу стрімкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Через грубе порушення правил пожежної безпеки на території Хорошівського району лише за період з 22 по 25 грудня 2018 року сталося 3 пожежі. У вогні загинуло 3 особи.

Шановні платники єдиного соціального внеску!

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання та наголошує на своєчасній та повній сплаті соціальних внесків.

До відома пенсіонерів

Днями декотрі засоби масової інформації поширили неправдиву інформацію про те, що в грудні виплачуватимуться пенсії за грудень нинішнього й січень наступного року одним платежем.