Головне меню

Звернення до мешканців району щодо безпечного відзначення Новорічних та Різдвяних свят

Хорошівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області щиро вітає всіх мешканців району з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

Як свідчить практика, під час свят погіршується ситуація в районі з пожежами та травматизмом, які найчастіше обертаються трагічними наслідками. В першу чергу, обумовлено це зловживанням алкогольними напоями. А, як відомо, в стані сп`яніння  людина не контролює своїх дій і про правила безпеки в побуті та на вулиці згадує лише тоді, коли потрапляє до лікарні або стає свідком пожежі власної оселі. 

Також в цей період здебільшого нещасні випадки виникають від непогашеного недопалка цигарки, свічки, несправної печі, що топилася цілу ніч, або увімкненого і залишеного без нагляду обігрівача. Занепокоєння викликають і травми в побуті, нерідко через використання піротехнічних засобів.  

Також  причиною пожеж  у Новорічні дні є порушення вимог пожежної безпеки при влаштуванні новорічної ялинки. У зв`язку з цим,  нагадуємо основні протипожежні вимоги, яких потрібно дотримуватися під час Новорічних свят. 

Перш за все ялинку  необхідно встановити на добре закріпленій підставці, подалі від приладів опалення, штор, гардин та інших предметів, які легко піддаються вогню. Не використовуйте саморобні електричні гірлянди, іграшки з легкозаймистих матеріалів та не освітлюйте ялинку за допомогою свічок.  

З метою попередження травм і нещасних випадків просимо бути особливо обережними під час користування бенгальськими вогнями та різноманітними піротехнічними виробами.

Пам`ятайте, що в приміщеннях, де встановлено ялинку, мають бути первинні  засоби пожежогасіння, а виходи та проходи – вільні.

Громадяни, дотримання правил пожежної безпеки доступне кожному. То ж зробіть все можливе аби зберегти своє майно та життя.

Нехай Новорічні свята принесуть вам лише радість та здоров’я у Новому році!

Хорошівський  районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області 


Схожі новини

Залишити відповідь