Відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді відбулося під головуванням Ігоря Ткача за участі членів координаційної ради.

На порядок денний виносилося два питання: про роботу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді за 2018 рік та затвердження плану роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019 рік.

«Враховуючи рішення, пропозиції координаційної ради протягом
2018 року проведено наступну роботу.

У загальноосвітніх навчальних закладах складено плани заходів з національно-патріотичного виховання на 2017– 2018 н.р., які є складовими річних  планів закладів та відображені у  планах виховної роботи класних керівників.

Оформлено стенди «Патріот», «Творці майбутнього України», куточки національної символіки.

Розроблено плани проведення Тижня та місячника з національно – патріотичного виховання.

З метою підвищення рівня ролі української мови:

– організовано та проведено районні етапи Всеукраїнської олімпіади  з української мови, конкурси  ім. П. Яцика, ім. Т.Г. Шевченка та забезпечено участь в обласних етапах;

– у навчально-виховній діяльності педагогічні колективи дотримуються єдиного мовного режиму;

– загальноосвітніми навчальними закладами постійно проводяться заходи: День рідної мови, День писемності, інтелектуальні ігри, конкурси знавців поезії, відкриті виховні заходи; випуски  літературної газети.

Питання національно-патріотичного виховання заслуховуються на засіданнях педагогічної ради та розглядаються на засіданнях  методичних об’єднань класних керівників та вчителів  гуманітарного циклу.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації , загальноосвітні навчальні заклади тісно співпрацюють  з районним військовим комісаріатом, районною організацією Товариства сприяння оборони України.

Усі заходи щодо національно-патріотичного виховання розміщуються на сайтах  загальноосвітніх навчальних закладів, висвітлено у районній газеті «Прапор».

Щороку проводиться районний етап та забезпечується участь в обласному етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та районні змаганнях на кубок Кесельмана.

Для  підвищення престижу військової підготовки у загальноосвітніх  навчальних закладах  проводяться заходи: спартакіада допризивної молоді, змагання з військово-прикладних видів спорту, місячник військово-патріотичного виховання, зустрічі з воїнами АТО, курсантами військово-навчальних закладів.

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах забезпечено проведення  уроків  Захисту Вітчизни. Вчителі предмету «Захист Вітчизни» призначаються на посаду  за погодженням із районним військовим комісаріатом. Учні 11-х  класів беруть участь у військово-польових зборах, ознайомлені із Законами України про військовий обов’язок і військову службу, ведуться журнали обліку юнаків, які підлягають приписці до приписної дільниці.

З метою профілактики негативних проявів поведінки, учні залучаються до виховних заходів із національно-патріотичного виховання: День козацтва, козацькі розваги, військово-спортивні змагання, загальношкільні лінійки «Пам’яті героїв Небесної Сотні», День Гідності та Свободи, День Перемоги.»,  – зазначила Олена Матвійчук – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації, заступник голови координаційної ради, звітуючи про роботу координаційної ради за 2018 рік.

У ході засідання члени координаційної ради обговорили план роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019 рік, та прийняли рішення затвердити вищезазначений план з врахуванням внесених зауважень і пропозицій.

« (Попередня новина)