Вівторок, Січень 15th, 2019

Як розраховується розмір субсидії?

В основу формули розрахунку розміру субсидії взято залежність доходу сім’ї на рівні двох прожиткових мінімумів на особу і витрат, які не перевищують 15% сукупного доходу такої родини.

5 головних запитань про виплату субсидій у грошовій формі

27 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Хорошівським районним сектором пробації проведено робочі зустрічі за напрямом пенітенціарної пробації

Хорошівським РС філії Державна установа «Центр пробації» проведено робочі зустрічі із представниками Хорошівської селищної ради, Хорошівського управління праці та соціального захисту населення, Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості населення.

Докладно про процедуру державної реєстрації шлюбу консультує Міністр юстиції

Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитися якнайшвидше, але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи і чи обов’язково для цього чекати місяць?
Володимир Волков
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Держгеокадастр повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

Увага! З початку року на території району фіксується загибель на пожежі!

01 січня о 03:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про сильне задимлення у двохповерховому гаражі в смт. Іршанськ Хорошівського району. Про пожежу сповістили очевидці, які проходили неподалік.