Увага! З початку року на території району фіксується загибель на пожежі!

01 січня о 03:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про сильне задимлення у двохповерховому  гаражі в смт. Іршанськ Хорошівського району. Про пожежу сповістили очевидці, які проходили неподалік.

По прибуттю на місце події чергового караулу 28-ї державної пожежно-рятувальної частини з’ясувалося, що на другому поверсі гаража горять дерев’яні конструкії обшивки стіни. Тут же бійці ДСНС виявили тіло загиблого власника гаража, який при самостійному гасінні пожежі, отруївся продуктами  горіння, та не зміг залишити приміщення гаражу.

Пожежа виникла внаслідок порушення правил монтажу димарів.

Громадяни! Щоб уникнути нещасних випадків слідкуйте за правилами пожежної безпеки при експлуатації, правильному влаштуванні приладів пічного опалення а також при влаштуванні і експлуатації електромереж та нагрівальних електропобутових приладів.

Хорошівський районний сектор вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті.

Хорошівський  районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області