Хорошівським районним сектором пробації проведено робочі зустрічі за напрямом пенітенціарної пробації

14.01.2018 року Хорошівським районним сектором філії Державна установа «Центр пробації» з метою виконання наказу  Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони  здоров’я України, Міністерства внутрішніх  справ України від 03.04.2018 № 947/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених  органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», проведено робочі зустрічі із представниками Хорошівської селищної ради, Хорошівського управління праці та соціального захисту населення, Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру  зайнятості населення.

Під час даного заходу  обговорено питання відносно звільнених осіб  у 2018 році з установ виконання покарань за напрямом пенітенціарної пробації.

Хорошівського РС філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області